طهران گوهر بهراد

صنعت ساخت  زیورآلات در جهان و به ویژه در ایران قدمتی بسیار دارد . این امر را میتوان در دوران کهن به ویژه در زمان نیاکان ما هخامنشیان و سلسله های دیگر  که از فلز طلا و نقره در ساخت زیورآلات استفاده می کردند به وضوح مشاهده کرد . امروز با جهش  رشد صنایع همراه با  تکنولوژی و فناوری های نو , صنعت ساخت زیورآلات نیز از این امر بی بهره نبوده و رشد و پیشرفتی کم نظیر داشته است اما هیچ کاری عاری از شیادی و کم فروشی  نیست . در کشورهای دارای تکنولوژی عظیم مانند امریکا به دلیل وجود قوانین دقیق و منظم , ضریب وقوع این موارد تقریبا نزدیک به صفر رسیده است اما در کشور ما ایران متاسفانه هنوز شاهد اینگونه موارد از جمله استفاده از فلز قلع به جای نقره , تولید زیورالات با عیار پایین و غیرواقعی , کیفیت نامناسب  و…  به خصوص در زمان تولید هستیم . که متاسفانه مردم با بی اطلاعی از وجود این موارد نسبت به خرید این نوع زیورآلات اقدام می نمایند . طهران گوهر با علم و اطلاع از این اوضاع نابسامان , ضمن تولید و ارایه محصولات خود با بهترین کیفیت , در صدد گارانتی مادام العمر محصولات خود از نظر اصالت و عیار درج شده روی محصولات خود برآمده است .

ما چگونه طهران گوهر شدیم :

با وجود تحریم های سخت اقتصادی علیه کشورمان و سیل درخواست مردم برای تبدیل ریال به دلار و فلزات قیمتی , ما از همراهی با این موج صرف نظر نموده و سعی برآن نمودیم که به وسیله ی متخصصین جوان و عمدتا دانشجویان عزیز کشور دست به اقدام مخاطره آمیز تولید بزنیم . لذا با گرداوری این عزیزان از بیشتر اقوام کشور , با موقعیت های جغرافیایی بسیار دور , این همبستگی و مشارکت ابتدا از یک کانال تلگرامی آغاز و تا به امروز که طهران گوهر در قالب یک شرکت معتبر به مردم شریف ایران خدمت رسانی میکند در آمده ایم .

از ابتدا سعی برآن نمودیم که در کیفیت , ظرافت و اصالت  بهترین بوده و ملاک عمل نقدینگی نباشد . همین امر طهران گوهر را نسبت به سایرین متمایز و غیر قابل رغابت ساخته است . امروز طهران گوهر به یاری شما عزیزان در صدد دست یافتن به بازار کشورهای امارات متحده عربی و قطر و درآینده ای نه چندان دور به بازار کشورهای اروپایی و آمریکایی است . این دستاورد حاصل  تلاش شبانه روزی همکاران در جهت ارتقای هر چه بیشتر  کیفیت محصولات و اعتماد شما عزیزان به مجموعه طهران گوهر است . طهران گوهر تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های ما و وجه تمایز طهران گوهر محسوب می‌شود . کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت طهران گوهر و محصولات  ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در طهران گوهر بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین محصولات و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت طهران گوهر، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند .

اعضای طهران گوهر بهراد :

0f26c04b-c17c-4f0c-8e2f-f10531f2a1d2

سرکار خانم اعظم احسانی

مدیر شبکه های اجتماعی
پرسنلی خودم

جناب آقای محمدعلی محمودپور

عکاس
asd

سرکار خانم عاطفه نظری

مدیر گروه R & D
8.2

جناب آقای مرتضی فرسیابی

پشتیبان فنی سایت
9fa342d1-42ef-413a-b7ba-870476c6543a

سرکار خانم زهرا خیرآبادی

مدیر تولید
پدارم عابد

جناب آقای پدرام عابد

مدیر عامل
IMG_2613

سرکار خانم زهرا بینش

طراح گرافیک